Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

0

Cinsel Sorunlarım Var Hangi Doktora Gitmeliyim

Cinsel Sorunlarım Var Hangi Doktora Gitmeliyim Hakkında Bilgi

Sitemizi ziyaret eden bir çok müşterimiz için daha faydalı olması açısından müşterilemizi kimi zaman bir hekime danışmaları gerektiğini ve ilk önce vucut sağlığımız daha sonra cinsel sağlık gelmektedir. İlk önce doktora yönlendirdiğimiz müşterilerimiz hipertansiyon , ileri derece diyabet problemi olan ve özellikle by-pass yeni geçirmiş olan özellikle kalp ritim veya çeşitli kritik derecede ve yaş olarak ilerlemiş müşterielerimizi doktorlaını danışmalarını ifade ediyoruz.

Çok ilerlemiş erken boşalma bu süre vajinaya girer girmez boşalan 1 dakika ve altı 3 dakika arasında olan ve hemen peniste sönme meydana gelen bunların yanında kadın müşterilemiz özellikle isteksizlik vajinusmus gibi kadınların en çok dert ettiği konulardır eşleriyle beraber.

 

Peki hangi doktora gidilmeli

Kadın erkek müşterilerimiz olsun ilk önce ürolojiden yardım almalarını.Ayrıca kadınlar bir jinekolok kadın doğum uzmanlarına başvurabilirler. Ayrıca erkekler ve kadınlar durumun psikolojik olduğunu düşünüyorlarsa bir psikiyatri servisine başvurabilirler.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  03.10.2015 tarihinden beri 2935 defa okundu.
Taglar:    cinsel sorular    cinsel sorunlar    hangi doktora gitmeliyim    erken boşalma