Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

0

Cinsel İlişkiye Girdikçe Penis Boyu ve Kalınlığı Ne Kadar Artar ?

Cinsel İlişkiye Girdikçe Penis Boyu ve Kalınlığı Ne Kadar Artar ? Penis Boyunu Arttıran Sex Yöntemleri Hakkında Bilgi

Penis boyu ve kalınlığı da diğer tüm fiziksel özelliklerimiz örneğin göz rengimiz gibi  kalıtımsaldır. Ne kadar sık sex faaliyetinde bulunmasak dahi peniste yada ilk defa ilişkiye girildikten sonra da peniste bir büyüme olması kesinlikle mümkün değildir. Penis de vücudumuzun diğer organlarından farklı olarak içinde bulunan süngerimsi bir çift yapının kan basıncıyla dolması sonucu büyür, şişer, genişler ve sertlik kazanarak yani buna peniste ereksiyon olma cinsel ilişki kurabilecek hale gelmiştir.
 
Belli bir yaştasınız ve düzenli bir seks hayatınız var belkide yüzlerce kezden fazla ilişkiye giren siz  penisinizde bir büyümeye rastladınız mı yada gördün mü? Örneğin kadınların vajinası da erkeğinki gibi esnek bir dokudadır. Cinsel ilişki sırasında yada seks ile ilgili fantaziler düşünme esnasında genişler sonrasında normale döner.


Çok sık Mastürbasyon yapıyorum veya cinsel ilişkiye girdikçe penis kalınlaşır penisim uzarmı?

Çok mastürbasyon yapmak penis boyu ve kalınlığına hiçbir etkisi olmadığı gibi genç yaşlarda yapılan mastürbasyon ilerleyen yaşlar için erken boşalma problemleri için birer adaylardır.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.