Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Çiftlerde Barışma Seksi Nedir ? Barışma Seksi İlişkinizi Kurtarmada Ne Kadar İşe Yarar?

Barışma Seksi Nedir ? Barışma Seksi İse Yarar Mı Hakkında Bilgi

Evliliklerde tutkuyu birr ömür boyu sürdürmek bazen mümkün olamayabiliyor çeşitli sebeblerden dolayı.Ayrıca yatak odası ayrıca seks odasıdır. Ara sıra tartışmalar olsada siz siz olun eşinizi üzmeyin onu üzmek ayrıca kendinizi de üzmek kırmak olacağını unutmamak gerekir.İlişkinizdeki ufak tefek pürüzmeleri kesinlikle yatağınıza taşımayın.

Küçük veya büyük tartışmaların sonunda çiftlerin sıklıkla başvurduğu barışma seksi yada barış sonrası cinsel ilişkidediğimiz yol ilişkimizi düze çıkartır mı eskisi gibi mutlu bir çift olunur mu bunu kısaca aktarayım. Şiddetli tartışmaların sonunda çiftlerin sık başvurduğu barışma seksi sanılanın aksine ilişkiye yarar değil zarar verebilir.Yapıcı davranmak bu durumu tersine çevirebilir.
Kimi cinsel terapistlere göre şiddetli tartışmaları sürekli yaşayan çiftlerde kronik halde şiddetli geçimsizlik halleri gerçekleşmesinden dolayı çıkmaz bi sokağa sokabilir.
Seks insanın doğal bir istediği olduğu için bu tür yöntemlerin seks ile tartışma yada tatsızlıklar sonrasında telafi edilebilir bir durum olmanın dışına çıkar.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  06.08.2018 tarihinden beri 950 defa okundu.
Taglar:    kavga sonrası seks    barışma seksi    kavga sonrası sevişme    ayrılık veya barış sonrası seks