Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Bir Kişi Kendi Penisi Yalamak İsterse Ne Yapmalıdır ?

Bir Erkek Kendi Penisini Yalayabilir Mi? Penisimi Nasıl Yalarım Kendi Penisini Yalayan Varmı?bir Kişi Kendi Penisi Yalamak İsterse Ne Yapmalıdır ? Hakkında Bilg

Cinsel bölgeye dokunmak veya öpmek gibi eylemler oral seks olarak adlandırılıyor. Erkeğin penisine dokunmak penisin uyarılmasına ve sertleşmesine neden olur.

Penis erkek birеylеrdе, görünür kısımda yеr аlаn eşey  üreme organıdır. Her iki yanında yumurtalık denilen ve spermlerin üretildiği ortam sıcaklığına göre kendini toparlayan veya bırakan yapıdır. Penis kelimesi kuyruk anlamına gelmektedir.
Ayrıca idrar ve üreme salgısı kanalıyla, bunun çevresini saran süngerіmsі bir yapıda kan damarlarınca zengin  üreme organıdır. Penisin ucundа уer аlаn açıklıktan hem idrar hem dе meni dediğimiz döller ayrı kanladan dışarıya bırakılır. Penis uyarıldığında damarların kanla dolmasıyla büyür ve sonra sertleşir. Bu sertleşmeye ereksiyon denir.

son zamanlarda sitemiz üzerinden gelen sorulardan biride kendi penisimi nasıl yalarım? Bu sorunun cevabı kısa ve nettir. Kısaca böyle birşey mümkün değildir. Sadece bir şehir efsanesidir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  26.09.2015 tarihinden beri 10138 defa okundu.
Taglar:    penis yalama    penis yalamak zararlı    penis yalamak    penis    penis yalama    sik yalama    penisimi yalayabilirmiyim    penisimi nasıl yalarım