Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Bir Kadına Gizli Azdırıcı Verilirse Sonuç Ne Olur?

Bir Kadına Azdırıcı Verilirse Ne Olur? Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır ,Kullanımı ,Etkisi ile İlgili Hakkında Bilgi

Afrodizyak olarak bilinen kimi besinler cinsel hayata renk katmak için kullanılabilir. Herhangi bir sağlık sorunu olmayan kişiler dahi dikkatlice kullanmasında yarar vardır.

Kadına azdırıcı hap damla gibi çeşitli formlarda bu tarz azdırıcı yada daha geniş anlamıyla azdırıcı verilirse nasıl sonuçlar elde ederiz?

İlk başta şu konuya bir açıklık getirmekte yarar var. Bu azdırıcı kadına ondan habersiz içeceğine yada herhangi bir şekilde vermek var. Birde bayan bu azdırıcıyı kendi ihtiyacı olduğunu ve kendi isteğiyle alması arasında çok büyük dağlar kadar fark vardır.

Birde bu durumun hangi kadına vereceğimizde önemli . Şöyle ki kadın bilmeden eşimize , sevgilimize yada partnerimize verirsek o zamanda sonuç daha farklı olur. Yada bir işyerinde çalışıyoruz çok beğendiğimiz seks yapmayı çılgınlar gibi arzu ettiğimiz biri var içeceğine önerilen miktarda içeceğine attık. Sonra pusuya yattık. Bizim beklediğimiz hatun üzerimize atlayacak herkesin içinde sizi çok arzuladığını elleriyle sizin penisinizi avuçlayıp çalışma masasında herkesin gözü önünde porno filmlerde ki gibi atlamayı bekleriz.

Ama işin aslı öyle olmaz hiç bir zaman. Hadi verdik damla da etkisini gösterdi .Bu durumda yapılan araştırmalara dayanarak sonucu eve gittiğinde banyoda kendi kendine boşalır yani masturmasyon yapar rahatlar. Hiç düşünmez bana biri geldi kadın azdırıcı verdi bende kudurdum demez. Çünkü seks için ilk önce bir etkileşim çekim kuvveti olması lazımdır. Bir kıza azdırıcı verip sonrada onunla seks için sadece fantazi olur. Kişi kendini biliyor bayan afrodizyak etkili bir ürün alır ve bunun etkisini ortalama 30 dakika sonra alır.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  24.09.2015 tarihinden beri 10602 defa okundu.
Taglar:    kadın azdırıcı    bayan damla    bir kadına azdırıcı verilirse ne olur?    azdırıcı kıza verme    kadına azdırıcı verilirse    habersiz kadın azdırıcı