Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Bayanlar İçin Oral Seks Nedir Nasıl Yapılır ?

Bayanlar İçin Oral Sex, Oral Seks, Oral Yapmak, Oral Nedir, Oral Teknikleri, Oral Resim, Oral Video, Oral Birleşme ile İlgili Bilgiler

Oral seks kısaca cinsel organı ağza alarak yapılan cinsel ilişki türüdür. Oral seks yapmak parterlere karşılıklı zevk verecektir. Fakat hijyene dikkat etmek çok önemlidir.

Bayanlar erkeğinize nasıl daha iyi bir oral seks yapabilirsiniz. İşte sırları burada. Oral seks, ağzınız, dudaklarınız ya da dilinizle erkeğin penisiyle oynayarak onu baştan çıkartacağınız hatta orgazma ulaştırabileceğiniz bir eylemdir. 69 pozisyonu çift taraflı (hem kadın hem erkek) oral seksin birleşimidir.

Temel olarak oral seks nasıl yapılıyor
ilk olarak, oral seks sevişme esnasındaki içeri giriş hareketini taklit etmelidir. Penisini ağzınıza alın, canını yakmamak için dişlerinizi dudaklarınızın arkasına saklayın ve sevişiyormuş gibi eşzamanla bir şekilde ileri geri giderek penisini emmeye başlayın.

Erkeklerin hoşlanmadığı şeylerden biri bu işin mekanik bir şekilde yapılması bu yüzden ritminizi değiştirmeye çalışın. Oral seks yaparken ellerinizde yumuşak bir şekilde hayalarıyla oynayın.
Erekte olmuş penisiyle dilinizi kullanarak oynayın. Doğru noktalara dokunduğunuzdan emin olmak için çıkardığı seslere dikkat edin. Ne tür oral seksten hoşlandığını sormaya çekinmeyin. Bütün erkekler farklıdır ve onun hoşuna gidenin ne olduğunu soruyor olmanız onu iyicene baştan çıkartacaktır. Bir erkek için kulağına Seni Nasıl Çıldırtmamı İstersin? diye fısıldayan bir kadından daha seksi bir şey yoktur.

Daha yoğun haz için hassas bölgelerin kullanımı
Partnerinizi en hassas yerinden vurmak istiyorsanız onun hassas bölgelerine odaklanmalısınız. Penisinin ucuyla, başıyla ya da hayalarıyla oynarsanız zevkten çıldıracaktır. Erkeklerin apış arası olarak bilinen perineum (hayalarla anüs arası) bölgesini yalayarak onu delirtebilirsiniz. Penisinin aşağı kısmının etrafıyla oynamanız onu ekstra memnun edecektir.

Çekinmeyin ellerinizi kullanın
Eğer partnerinizin penisi büyükse ağzınız yerine ellerinizi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Büyük penislere oral seks yapmak normal penislere kıyasla daha zordur. Merak etmeyin hepsini tamamen ağzınıza almak zorunda kalmayacaksınız. Kılıç yutabilen insanlar olmadığımız için ellerimizi ve ağzımızı beraber kullanabileceğimiz teknikler geliştirdik.
Ellerinizin rahat hareket edebilmesi için bir kayganlaştırıcı kullanın. Ellerinizle penisiyle oynadıktan sonra ve iyicene erekte ettikten sonra ağzınızı yaklaştırın, bir yandan ellerinizi kullanarak, penisini yalayıp emmeye başlayın. Ağız ve el tekniklerinizi geliştirip alternatifler yaratmaya çalışın.

Farklı uyarılma tek bir bölgeyle yetinmeyin
Oral sekste genel olarak ağız kullanıldığı için partnerinizin diğer hassas bölgelerini işin içine katabilirsiniz. Çok ama çok hassas bir şekilde hayalarını tek tek emmeyi deneyin. Uyluklarının iç bölgelerine ufak öpücükler kondurun. Perineum bölgesini yalayın. Bunların hepsini bir arada kullandığınızda size tamamen teslim olacaktır.

Birazda eğlence katın sıcak soğuk ve köpüklü
Oral seksin eğlenceli olmasını istiyorsanız işin içine sıcaklık ve heyecan katmaya çalışın! Çayınızdan sıcak ve büyük bir yudum alın ama hemen yutmayın. Ağzınızda biraz beklettikten sonra yutun ve partnerinizin penisini ağzınızda 20 saniye boyunca tutun. Sonra aynı işlemli soğuk suyla yapın ve oral seks işlemine devam edin. Sonuç onun için inanılmaz olacaktır.
Bunların yanında şampanya, gazlı içecekler, buz küpleri ya da dondurmayı da deneyebilirsiniz.

Lezzetli birşeyler tadın sos kullanmaya hazır olun
Bazı kadınlar için erkeklerinin ağızlarının içinde olmaları can sıkabilir ve oral seksi zorlaştırabilir.
Eğer bundan rahatsız oluyorsanız, oral seks yaparken çikolata sosu ya da dondurma kullanın. Bu sayede erkek arkadaşınızın penisini yalarken hem o hem siz keyif alacaktır.

Ego pisikolojisi ve öğürme
Oral seks esnasında öğürmek kaçınılmazdır. Bu hepimizin başına gelmiştir. Bundan sakın utanmayın hatta tam aksine mutlu olun çünkü bu onda penisinin büyük olduğu ve sizin ağzınıza sığmadı hissini yaratacaktır. Bu sayede egosu tavan yapacaktır!
Çok fazla öğürdüğünüzü düşünüyorsanız ellerinizi kullanmayı tercih edin.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (1)

ÜZERİNDE 10 TABLETS 1000 MG YAZAN AYDEDELERDEN ALDIM SAHTE ÇIKTI. SİZDEKİ 4500MG YAZANLAR GÜZELDİ, O ÜSTÜNDE 1000 YAZANLARI SİZİN SANDIM UCUZ DİYE ALDIM KEŞKE ALMASAYDIM PARAM BOŞA GİTTİ. BANA YENİDEN ORJİNAL OLANLARDAN 4500 MG LARDAN GÖRNDEREBİLİRMİSİZ TEŞEKKÜRLER

F BAKİ C KARAMAN

Merhaba Baki Bey, Malesef piyasda boyle tahtakale diye tabir ettiğimiz bire bir benzeyen sahte çakma hiç bir fayda görmediğiniz ürünler var. Birçok müşteri benzerliğine adın şekline yada ucuz fiyatına aldanıyor. İnsanlık hali o kadar dert etmeyin. Sizin için bir deneyim olmuş. En azından biliyorsunuz bi daha boyle bi durum yaşamazsınız. Sipariş talebinizi müşteri temsilcimize aktardım. En kısa süre içinde siparişiniz elinize ulaşacak. Saygılarımızla.

Müşteri Temsilcisi Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  01.06.2015 tarihinden beri 34985 defa okundu.
Taglar:    oral sex    oral seks    oral yapmak    oral nedir    oral teknikleri    oral resim    oral video    oral birleşme