Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Bayan Azdırıcı Yiyecekler ve Afrodizyak Besinler

Bayanları Azdıran Yiyecekler Sayesinde Doğal Afrodizyak Etkisini Yaşayın
Çok çeşit sunan doğa bize oldukça cömert davranmıştır. cinsel uyarıcı gücü olan bitkisel ürünleri televizyon olsun internet olsun bu konuda illaki birşeyler duymuşuzdur.
Kadın azdırıcı yiyecekleri günümüzde kullanımı çok kolay ve hiç bir maddiyat gerektirmeden günlük kullandığınız yiyecekler ile temin edilir.Kadın azdırıcı olarak bilinen pek çok ürün, bitki, yiyecekler ve gıdalar bilinir. Bu makalede bayan afrodizyak etkisi olduğu tahmin edilen ve kadın azdırıcı yiyecekler hakkında bilgiler sunulmuştur.Bayan afrodizyak ve kadın azdırıcı yiyecekler hangileridir.

Kadınlık hormonunu artıran yiyecekler sayesinde daha hareketli bir cinsel yaşama kavuşabilirsiniz. Çikolata: Çikolata beyindeki serotonin seviyesini artırarak mutluluk hissi verir.

Kadın Azdırıcı Yiyecekler Nelerdir?

Çikolatanın bu özelliği kadınlar üzerinde erkeklere oranla daha fazla etkili olmaktadır. Kadınlar için cinsel isteği artıran diğer yiyecekler;

• Ahududu
• Yoğurt
• Tarçın
• Çilek
• Şampanya
• Kırmızı biber
• Köri
• Baharatlı yiyecekler

Afrodizyak Etkili Yiyecekler

Bazı besinlerin karın doyurmanın yanında afrodizyak etkisi bulunuyor.
Bazı sebze, meyve ve bitkiler ruhu ve libidoyu besliyor. Bazı besinlerin karın doyurmanın yanında afrodizyak etkisi bulunduğu biliniyor. İşte ruhu ve libidoyu besleyerek afrodizyak etki yaratan ve cinsel istekleri artırmak için uzmanların tavsiye ettiği yiyecekler...

Kadınlar için afrodizyak Çikolata, beyindeki seratonin seviyesini artırmakta ve mutluluk hissi veriyor. Kadınlar erkeklere nispeten çikolatanın bu özelliklerine karşı daha duyarlı. Diğer etkili yiyecekler ise, ahududu, yoğurt, kırmızı biber, köri ve diğer baharatlar..

Daha fazlası...

Sihirli etki vadeden parfümleri unutun, cinsel yaşamınıza hareket katmanın anahtarı mutfağınızda saklı!Araştırmacılar, afrodizyak gıdaların kokuları, tatları ve görünüşleriyle cinsel uyarıcı etki yaratmanın dışında, sizi daha iyi kur yapan bir sevgiliye dönüştürebileceğini söylüyor. Afrodizyaklar, psikolojik etkilerine ve cinsel yaşamın her evresinde yarattığı değişime bağlı olarak üç gruba ayırıyor:
Maxicep.com - Hangi Gıdalar İnsanları Baştan Çıkartıyor ve Gerektiğinde Azdırıyor? Flört besinleri
Potansiyel eşinizi ararken, keyfinizi yerine getirerek kendinize olan güveninizi artıracak, sizi canlandıracak ve kur yapmaya yöneltecek besinleri seçmelisiniz.
Flört dostu gıdalar
Pul biber, baharatlı gıdalar kalbe kan akışını ve metabolizmayı hızlandırır.
Muz
İçerdiği kimyasallarla beyinde keyif arttırıcı etki yaratır ve özgüveni artırır.
Havuç
İçerdiği yüksek lif nedeniyle cinsel arzuları uyandırıcı etki yaratabilir.
Baştan çıkaran gıdalar
İkinci aşama, baştan çıkarma. Afrodizyaklar testesteron gibi cinsel hormonların salgılanmasını ve genital organlardaki kan basıncını artırarak vücudu aşk için hazır hale gelmesini sağlar. Ayrıca hızla ihtiyacınız olan enerjiyi temin eder.
Karides
İyot açısından zengin olan karides ve diğer deniz ürünleri, tiroid bezlerinin çalışması ve sağladığı enerji açısından önemlidir.
Çikolata
İçerdiği kafein nedeniyle çikolatanın uyarıcı bir etkisi vardır. Bunun yanında salgıladığı mutluluk hormonuyla keyif verir.????:

Bu gıdalar baştan çıkarıyor

Zencefil
Zencefil kökünün, kadın ve erkek cinsel organlarındaki kan basıncını artırdığı söylenir.
Zeytin
Yeşil zeytinin erkekleri daha güçlü yaptığına, siyah olanların ise kadınların cinsel dürtülerini artırdığına inanılır.
Domates
Puritanlar tarafından aşk elması olarak tanımlanan domatesin cinsel canlandırıcı olarak ün yapmıştır.
Elma
Adem ve Havadan beri bu meyve baştan çıkarmayla eş anlamda kullanıldı.
Potasyum, fosfor, kalsiyum ve E vitamini yönünden zengin bu meyve hormon ve enerji düzeyini artırır.
Cinsel performans için gıdalar
Keşif ve orgazm olan son aşamada, insanlarda koku duyusu diğerlerinin önüne geçer ve afrodizyak gıdalar da bu yolla etki sağlar.
Hangi kokunun seksüel canlanmayı artırdığına dair yapılan bir araştırmaya göre, her besin erkeklerde yarattığı cinsel bir karşılığı bulunuyor ve bazıları da diğerlerine göre daha etkili oluyor.????:“Örneğin peynirli pizza erkeklerde kan basıncını artırmada yüzde 5 oranında, tereyağlı patlamış mısır yüzde 9, balkabağı turtası ise yüzde 40 etkili oluyor.
Buna karşılık çiçek kokulu parfümlerin sağladığı etki ise yalnız yüzde 3 iken, kadınlarda erkek kolonyası vajinadaki kan basıncının düşmesine neden oluyor.
Gıdaların cinsel yaşam ve performans üzerinde neden etkili olduğu konusunda birçok teori var. Fakat bu etkiler fiziksel ve psikolojik yapıya ve kişilerin geçmiş birikimlerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.
Uzmanlar afrodizyak gıdaların etkilerinin kişiden kişiye değişiklik gösterdiğinin unutulmaması gerektiğini ekliyorlar.
Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  22.11.2013 tarihinden beri 20072 defa okundu.
Taglar:    bayan azdırıcı    yiyecek    afrodizyak    bayan orgazm    bayan damla    uyarıcı besin    afrodizyak besin    azdırıcı formül    organik azdırıcı