Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Bayan Azdırıcı Damlayı Yiyeceklerle Beraber Tüketilebilir Mi ?

Bayan Azdırıcı Damlayı Yiyeceklerletüketilebilir Mi ? Hakkında Bilgi

Bayan azdırıcı damlalar yada bayan afrodizyak etkili damlalar genelde küçük şişeler içinde genelde sıvı şeklinde yaklaşık 10 kullanımlıktır. Kızlarda erkekler gibi seks yapmayı çok severler.  Kızlarda en az erkekler kadar seksten zevk alırlar . Ama sosyal şartlanmalardan ve hafif kadın diye tabir edilmek istemediklerinden dolayı kızlar seksüal konularda kendilerini gizlemeyi öğrenmişlerdir. Kızlar kendilerinin kaşar gibi görünmelerinin onlara zararı olacağı için seksüalitelerini açıklayamaybilir veya konuşmayabilir. Eğer kız sizin onu yargılayacağınızı düşünerek seksle ile ilgili düşündüklerini hiç bir zaman size açıklamayabilir. Kadına zarar verecek şekilde yada ona  ön yargılı bir şekilde davranış sergilememek gerekir.  Görmediğiniz bir şeyden dolayı sizi aldatmakla suçlamamanız gerekir .   Kesin emin olmadıkça  sizi aldattığına dair  suçlayıcı tavırlarla yaklaşmamanız gerekir.     Kızla aranızda çekim oluşturup bağ kurduktan sonra eğer seksüel olarak ilerliyemiyorsanız  ilişkiyi daha ileri boyutlara taşıyamayabilirsiniz. Kızlar için dokunma  erkeklere göre daha yoğun hissedilen bir şeydir. Eğer bir kıza dokunuyorsanız onun hissetmek istediği duyguları ona veriyorsunuz demektir .
Gelelim azdırıcı damlalarcinsel isteksizlik sorunu gidermek kadınların seks isteklerini arttırmasında etki yapabilir. Bayan azdırıcı damlalar vajinal bölgedeki küçük kılcal damarlar vasıtasıyla kan akışını cinsel isteği uyarabilir.

Kullanımı genel olarak herhangi gazsız ve alkol dışındaki sıvı içine 8 damla kadar damlatılarak kullanılabilir. Yiyeceklerle kullanım şekli yoktur. Ayrıca bayan damlaları kullanan kişi kendi isteğiyle tüketmelidir. Hamile emziren adet dönemindeki ve kalp tansiyon hastaları kullanmamaları gerekir.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  06.07.2018 tarihinden beri 1589 defa okundu.
Taglar:    bayan damla    afrodizyak damla    damla yemeğe katılır mı    kadın azdırıcı damla