Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

Anal Seks Nedir ? Anal Seks Acıtır Mı?

Anal Seks Nedir ? Anal Seks Acıtır Mı? Hakkında Sizin İçin Derlediklerimiz

Anal seks yapmak istiyorsanız kayganlaştırıcınızı yanınızda bulundurmakta fayda vardır, Vajina gibi kaygan olmayan bir bölgeye kurudan cinsel münasebet kurmak karşı tarafın fazlaca canını yakmanız kaçınılmaz olabilir.

Anal seks canınızı acıtır mı?

Anal seks canınızı acıtmamalıdır. Eğer acıtıyorsa, yanlış (hatalı) şekilde ilişki kuruyorsunuz demektir. Anal seksin, seks yaşamınızın dopdolu ve güvenli bir parçası olabilmesi için, yeterli miktarda yağlayıcı madde kullanmak ve biraz da sabır göstermek önem kazanmaktadır. Buna rağmen bazı insanlar, anal seksten hiç bir şekilde hoşlanmazlar. Sizin partneriniz de bu tip insanlardan biriyse, onun isteklerini saygı göstermeli, anal seks için onları zorlamamalısınız.

Anal seks gerçekte haz ve zevk verir mi?

Anal seksten haz bir çok şeyden alınabilir. Özellikle seks hakkında "tiksindirici" bir şey yapmak bir kısım insan için hoşa giden bir şeydir. Seks hayatınıza değişiklik katmanın da bir yolu olabilir. Anal seks süresince ortaya çıkan fizksel hisler, diğer herşeyden daha farklıdır. Sinirlerin sona erdiği yerdeki anat, ilişki esnasında beyne iyi sinyaller yollayarak, sizi ödüllendirir. Erkekler için, hazzın artmasına neden, prostat bezi olabilir. Penisin anüs halkasına içinde hareket etmesi yeni ve güçlü bir hoşlanma duygusuna neden olabilir.

Neden bir insan anal seks yapmak ister?

Bir çok insan için, anal seks büyük bir tabudur. Popodan yapılan seks kulağa kaba ve çirkin gelir ve cinsel sapıklık izlenimi verir. 1990'lar da, AIDS hastalığına yol açan HIV virüsünü anal yolla daha kolay bulaştırdığı düşünüldüğü için anal seks kötü bir etki bıraktı.

Ancak bazı insanlar anal seksi sever, bazıları da nefret eder. Bazıları da henüz anal seksi denememiştir ve merak etmektedir. Çoğu insan da böyle tabu haline getirildiği ve gizemli kaldığı için anal sekse karşı ilgi duymaktadırlar.

Analingus ne demektir?

Kimi insanların yalamaktan hoşlandığı veya yalanmaktan hoşlandığı, vücudun diğer bir bölgesi anüs (makat)'dür. Bazı insanlar ona dokunmayı seksuel anlamda tahrik edici bulurlar. Buna rağmen, biz burada, henüz güvenli anal seks hakkında bir açıklama yapmadık. Anus ve anat¹, partnerinizin sindirim sistemindeki bir çok hastalığı size taşıyabilir ve ağzınızda veya midenizde acılara sebep olabilir. Anal seks yapmak, çeşitli bakteriyal enfeksiyonlara yol açabilecek oldukça riskli bir davranıştır. Eğer siz veya partnerinizin anal seksten zevk almasını istiyorsanız güvenli seks tekniklerinden birini denemelisiniz.


Anal seks yapmak için neye ihtiyacınız Var?

Anal seks yapmak için birine verilebilecek önemli tavsiyeler şunlardır: Yağlandırıcılar, prezervatifler ve sabır. Alacağınız yağlandırcının prezarvatifle uyum sağlayacağından emin olunuz. Vaselin veya bebe yağı gibi yağlandırıcılar, sevişmeniz sona ermeden prezarvatifi devre dışı bırakacaktır. Ayrıca bu tarz yağlandırıcılar makat bölgesinde de enfeksiyon yaratabilirler.

Prezervatif kullanmak zorunda mısınız?

Siz ve partnerinizin herhangi bir hastalığı olmadığından emin olsanız bile prezarvatif kullanmanız gerekir. Anat, bir çok bakterinin ve enfeksiyonun evi gibidir. Bu da peniste yanmaya ve idrar yolu iltihabına yol açar. Anal seksten sonra temizlenmenizi de kolaylaştırır.

Anal seks etrafı çok kirletmez mi?

Anal seks böyle olmamalıdır. Tuvalete gitme ihtiyacınızı partnerinize söylediğinizde, bu sorun ortadan kalkacaktır.

Anal seks için nasıl hazırlanmalısınız?

Anal seksi uygulamak için üçüncü ve son şey sabırdır. Anal seksteki en zor aşama, penisin makat bölgesine girmesinde yaşanır. Makat halkası çok sıkıdır. Partnerizin sakin olması ve penisin girişinin yavaş yavaş yapılması gerekmektedir.

İlk etapta parmağınız veya ince bir dildoyla başlangıç yapabilirsiniz. Bu durumda en gerçekçi dildo kullanmak olur. Parmaklarınızı kullanmanızın avantajı ise, parmaklarınız makat bölgesinin içini hissedip o bölgeyi, daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Parmağınızı yavaş yavaş makat bölgesine sokun. Her aşamada partnerinizin kaydedilen aşamaya alışmasına önem gösterin. Parmanığınız tamamen içeride olduğunda, parmağınızı çıkartıp tekrar sokun. Partnerizin makat bölgesini böylece bu harakete alıştırmış olursunuz. Bu aşamadan sonra, aynı hareketleri iki parmağınızla deneyin.

Anal seks için hangi pozisyonlar uygundur?

Anal seksi gerçek anlamda yapıyorsanız hangi pozisyonda olduğunuz önemlidir. Bir çok kadın üstte olmak ister. Diğerleri midelerinin üzerine uzanmaktan hoşlanır. Sizin için en iyisi olduğuna inandığınızdan başlayın. Daima kendinizi kontol edin. Acele etmeyin ve çok miktarda yağlandırıcı kullanın. Anal seks yapan insanlar der ki" çok fazla yağ neredeyse yeterlidir". Partneriniz size acıtmaya başladığını söylerse geri çekilin. Sevişme sırasında partnerinizin anüsü penisin başını alacak şekilde genişleyecektir... Eğer tamamen genişlediyse, tamamen acısız şekilde içine girebilirsiniz. Onun vücudunun alışabilmesine zaman tanıyın. Daha sonrasında daha ileri gidebilecek kadar hazır olacaksınız.

Anal seksten hamile kalınır mı?

Teknik olarak anal seksten hamile kalmak imkansızdır. Buna rağmen anal seks, doğum kontrol için hala iyi bir metod değildir. Boşalma sonrasında meni, anusten vajinaya doğru kayabilir ve "Sıçrama Konsepsiyonu" olarak bilinen olaya neden olabilir.

Her yıl anal seks yapan çiftlerden %8'i bebek sahibi olmaktadır.

Eğer anal seksi sevmezsem?

Anal seksin size göre olmadığını düşünüyorsanız ve sevmediyseniz, istemediğiniz ve sevmediğiniz birşeyi yapmamalısınız.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (1)

MAX MAN 4 ALDIM SİYAZ BEYAZ KAPSÜL OLAN AMA NASIL KULLANACAĞIMI BİLEMEDİM ACİL YARDIM

HALİL N ANTALYA

Merhaba Halil Bey, İki hapı bir arada aç karına ılık su ile kullanacaksınız. Detaylı bilgi için aldığınız firmayada danışabilirsiniz. Saygılarımızla.

Müşteri Temsilcisi Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  06.11.2013 tarihinden beri 18003 defa okundu.
Taglar:    anal seks    ters ilişki    anal acıtırmı    analdan verme    analdan alma    götten sikiş    popodan seks    popodan sevişme    götten sevişme    analdan acıtmamak