Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

19 Tl ve 29 Tl Ye Satılan Ucuz Cinsel Ürün Setleri

19 Tl ve 29 Tl Ye Satılan Ucuz Cinsel Ürün Setleri ile İlgili

Hemen her gün herkesin cep telefonuna çok sayıda fiyatı sözde 300 küsür liradan sade ve sadece 19 liraya yada 29 liraya düşen 6lı, 7li, 8li, 9lu  bilmem kaç aylık yada haftalık cinsel setler ile ilgili reklam mesajlarının ardı arkası kesilmiyor. Bilmem ne medikal yada grup gibi uydurma isimli bu firmalardan alınan ürünler ne yazık ki hiç bir işe yaramıyor. Olan sizin paranıza oluyor.

Gelen sms teki numarayı aramanız yada çaldırmanızla başlayan furyada sahte firma temsilcisi ile konuştuğunuzda hemen sizden adres istiyor sorularınızı cevaplamıyor sürekli adres bilginizi istiyor. iade garantili deyip geçiştiriyor. ne derseniz olumlu cevap verip adresi sizden aldımı işlem tamam hemen kapatıyor. 2 gün sonra kargonuz adresinize geliyor yada bilmem ne ptt şubede diye bildirim geliyor.

Ürünü teslim alanalr içinde kullnma klavuzu olmadığını görüyorlar. Firmayı arıyorlar ama açan yok, açsalar bile yüzünüze kapatıyorlar. Fayda görmediniz iade almıyorlar muhattap bulamıyorsunuz. Geçmiş olsun paranız gitti sizde dolandırılan zavallılar grubunun bir üyesi oldunuz demektir.

Kargoyu almazsanız bu sefer sizi avukata vereceğiz diye tehdit ediyorlar. Sözde firma avukatı sizi arayıp korkutuyor kargo ücretini yatırmazsanız diye başlayıp bir sürü palavra yalan söyleyerek sizi ikna etmeye çalışıyor. Sizde afederseniz ama aptalsanız inandıysaniz gidip 29 lira parayı vereceği hesap numarasına yatırıyorsunuz. Hiç birşey elinize geçmeden gitti paranız sizede geçmiş olsun.

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  02.04.2015 tarihinden beri 9937 defa okundu.
Taglar:    cinsel set    19 tl    29 tl    medikal    grup