Jehoy.Com Sitemize Hoş Geldiniz.

19 Tl ve 29 Tl Ye Satılan Ucuz Cinsel Ürün Setleri İşe Yarıyormu ?

19 Tl ve 29 Tl Ye Satılan Ucuz Cinsel Ürün Setleri İşe Yarıyormu ile İlgili Bilgi

Telefonunuza bir sürü cinsel ürün mesajı geliyor telefonunuza ama bu ürünler kadar güvenilir ne kadar etkili ? İşte bu noktada söyle bir mantık hesabı yapmak gerekiyor.

Sözde 390 küsür lira olan bu 9lu set 19 lira yada 29 lira kampanyalı. Bir kere 390 kiralık ürün asla 29 liraya nasıl düşüyor. Hiç bir mantık gerçeği üründe %90 indirim olamaz. Hiç bir firma kar elde etmeden ürün satışı yapması  söz konusu değildir. Yani zararına ürün vermesi mümkün değildir. Ki bu sahte firmaların dediğine göre indirim oranı %96 dır. Dolayısı ile çok komik bir durumdur.

Tamam velevki oldu 19 liraya düştü gelin beraber hesaplayalım 19 lira bölü 9 adet ürün eşittir 2 lira 10 kuruş. Firma bir ürünü 2.10 Tl ye satacak ve bundan kar elde edecek. Kaç lira kar elde edilecek 10 kuruş mu ? Sanmam siz esnaf olsanız 10 kuruş için bu işi yaparmısınız ? Bende öyle tahmin ettim cevabınız Hayır. O hale kar oranı % 50 deseniz ürün fiyatı 1 liraya düşer. Sizce 1 liraya bu ürünü imal etmek mümkün mü ? Cinsel ürünü bırakın set almayı 1 liraya prezervatif alamazsınız.

Gelelim sonuca neymiş demek ki sözde indirimli olduğu söylenen ürünler hiç bir işe yaramaz boş kandırmacadan başka bişi değildir. Paranıza yazık. Sette geciktirici sprey var diyor. Plastik şişe içinde mentollü su. Büyütücü kapsül dediği saman kapsülü nane kekik.. Kaydırıcı dediği ne olduğu belirsiz 10 numara motor yağı. Bayan azdırıcı damla musluk suyu yok yok o bile pahalı gelir dere suyu belki deniz suyu :D başka ne kaldı ?

Ya gözünüzü seveyim akla mantığa sığmayan bir ürünü alıp kazıklanmak firmanın kabahatimi ? Evet biraz firmanın ama kabahatin çoğu bizde. Ucuz diye mezar bulsak içine giriyoruz. Ucuz olup 5-6 ürün bir arada satılıyorsa almayın paranıza yazık etmeyin !

Makale ile ilgili Soru-Cevaplar (0)

Bu ürünle ilgili henüz soru-cevap yok. İlk soran siz olun ?

Yönetici Jehoy.Com


Bize Sorun !
Ücretsiz olarak bilmek istediğinizi bize sorun yanıtlayalım.
Bilgi:  06.04.2015 tarihinden beri 14256 defa okundu.
Taglar:    cinsel set    19 tl    29 tl    medikal    grup    cinsel ürün